FM Transmitter
Autós mp3 lejátszó FM transmitter + microSD + pendrive lejátszás, LED kijelző, mappa léptetés funkció.
Autós vezeték nélküli mp3 lejátszó, szivargyújtóra csatlakoztatható. Az áramellátást közvetlenül a szivargyújtón keresztül, folyamatos működést biztosít!
Hangolja rá meglévő autós rádióját a transmitteren beállított FM frekvenciára és azonnal hallgathatja kedvenc MP3 zenéit az autó hangszóróin keresztül!
Nem kell drága autós fejegységbe befektetni, nem kell megbontani a gyári autós rádiót!
Előnye továbbá, hogy mobil eszköz akár egyik autóból a másikba viheti magával, valamint nem kell aggódnia hogy feltörik autóját mivel csak egyszerűen kihúzza a szivargyújtóból és viheti magával.
FM frekvencia sávot használ (87.5-108mhz) így bármilyen rádióval befogható (nem csak autórádió!)
Sötétben is kiválóan látható a kijelző.
A távirányító segítségével még egyszerűbb a kezelés (távirányító nélkül is működik). A távirányítón található numerikus gombok (számok 0-9) segítségével könnyedén kikereshető egy konkrét szám. Pl beírja 154 és egyből a 154-es számú mp3 fájlt kezdi el játszani, így nem csak egyesével lehet léptetni hanem azonnal a kiválasztott zeneszámra lehet ugrani.
A távirányítón a mappa léptetés gomb segítségével könnyedén ugorhat a következő könyvtár tartalmára! Kb 5 méter hatótávolság.
Jellemzők:
méret 12 mm széles, 0,7 mm vastag, átmérő 205-232 nyomaték 8 nm pánt rozsdamentes acél, csavar galvanizált acél, saválló, burkolat alacsony széntartalmú ötvözött acél, nikkel lemezborítás
Az Extol védőszemüveg , szürke színű, kiváló optikai jellemzőkkel rendelkező (1. osztály), polikarbonát lencsével készült. Univerzális méretű , a szárrésze nem állítható. A mechanikai...
A tömlőbilincs átmérője 11-16 mm, mérete 1/2". A csőbilincs használható a tömlővéges gázszerelvényekhez.